Ndërlidhjet

PRISHTINË


Ministri francez i Mbrojtjes, Alein Richard ,i cili arriti në Kosovë, u takua me komandantin e KFOR-it, gjeneralin Marcel Valentin dhe shefin e UNMIK-ut, Michael Steiner dhe pastaj shkoi në Mitrovicë që të vizitojë trupat paqëruajtëse franceze.
XS
SM
MD
LG