Ndërlidhjet

KOMBET E BASHKUARA


Këshilli i Sigurimit nga mbledhja e mbrëmëshme emergjente kërkoi implementimin e menjëherëshëm të një armëpushimi izraelito-palestinez dhe tërheqien izraelite nga qytetet palestineze “pa vonesë”.
XS
SM
MD
LG