Ndërlidhjet

MADRID


Duke folur në Madrid, sekretari i përgjithshëm i OKB-së, Kofi Annan, tha se mbarë bota po kërkonë që Izraeli të tërhiqet dhe tërhoqi vërejtjen se ofenziva ushtarake izraelite kërcënon pozicionin e tij politikë dhe moral në bashkësinë ndërkombëtare.
XS
SM
MD
LG