Ndërlidhjet

BRUKSEL


Presidenti i Komisionit Evropian ,Romano Prodi, duke folur në Bruksel kërkoi nga forcat izraelite që të tërhiqen nga qytetet palesrtineze dhe tërhoqi vëmendjen se situata në Bregun perëndimor po shëndrrohet në një krizë të madhe humanitare.
XS
SM
MD
LG