Ndërlidhjet

JERUZALEM


Ushtria izraelite njofton të ketë kompletuar tërheqjen e forcave nga dy qytete të Bregut Perëndimor, por ka bllokuar rrethinat e tyre me tankse dhe mjete të blinduara. Raportohet se trupat kanë nisur në ofensivë të re, këtë rradhë në qytetin Dura të Bregut Perëndimor.
XS
SM
MD
LG