Ndërlidhjet

KABUL


Një ushtar britanik i forcës ndërkombëtare të sigurisë në Afganistan, është plagosur në rrethana të paqarta në periferi të Kabulit dhe ndodhet në gjendje kritike shëndetësore. Siç njofton korrespondenti ynë në Kabul, sipas të gjitha gjasave, bëhet fjalë për një plagosje aksidentale.
XS
SM
MD
LG