Ndërlidhjet

KEJP KANAVERAL, FLORIDA


Anija kozmike Atlantis, është lëshuar me sukses në hapësirë dhe është drejtuar drejt Stacionit Ndërkombëtar të Gjithësisë.
Ky është fluturimi i shtatë i astronautit amerikan, Xherri Ros, i cili kësisoj hyn në histori, për numrin më të madh të ngjitjeve në kozmos.
XS
SM
MD
LG