Ndërlidhjet

LONDËR


Dhjetëra mijë njerëz dolën sot nëpër rrugët e Londrës për të përcjellë funeralin e Nënës Mbretëreshë.
Në ceremonialin ishin të pranishëm mbretër dhe mbretëresha nga vendet evropiane, si dhe rreth 2.100 të ftuar, përfshirë zonjën e parë të Shteteve të Bashkuara, Laura Bush, dhe liderët e Australisë, Kanadasë dhe Zelandës së Re.
XS
SM
MD
LG