Ndërlidhjet

JERUSALEM


4 të vrarë dhe mbi 30 të plagosur është bilanci jo përfundimtar nga sulmi i fundit vetëvrasës në Jerusalem.
Shpërthimi ndodhi afër një autobusi në tregun e qytetit që ishte përplot kalimtarë.
XS
SM
MD
LG