Ndërlidhjet

BEJRUT


Ministri i Jashtëm i Iranit Kamal Kharrazi sot paralajmëroi se Izraeli mund ta zgjërojë “perimetrin e luftës” në rajon.
Gjatë vizitës në Liban, Kharrazi tha se paqeja ndërmjet Izraelit dhe palestinezëve duhet të jetë “e drejtë dhe gjithëpërfshirëse”.
XS
SM
MD
LG