Ndërlidhjet

GJENEVË


Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara Kofi Annan bëri thirrje për vendosjen e forcave ndërkombëtare në Lindjen e Mesme.
Annan u bëri thirrje Izraelit dhe palestinezëve të respektojnë të drejtën ndërkombëtare humanitare, dhe e dënoi dhunën e tepruar dhe masakrat ndaj popullatës civile.
XS
SM
MD
LG