Ndërlidhjet

MOSKË


Presidentët George Bush dhe Vladimir Putin janë dakorduar që muajin e ardhshëm, nga Moska së bashku të udhëtojnë në samitin e NATO-s në Romë.
Zëdhënësi i Kremlinit Aleksei Gromov tha se liderët e Shteteve të Bashkuara dhe Rusisë kanë rënë dakord për udhëtimin e përbashkët gjatë një bisede telefonike.
XS
SM
MD
LG