Ndërlidhjet

SEUL


Koreja e Veriut dhe Koreja e Jugut kanë vendosur të për herë të parë të bëjnë ribashkimin e anëtarëve të ndarë të familjeve në të dy vendet.
Marrëveshja për bashkimin e familjeve të ndara u arrit pas vizitës së fundit të emisarit special jug-korean në Pjong-Jang.
XS
SM
MD
LG