Ndërlidhjet

UASHINGTON


Këshilltaraja për sigurinë kombëtare të Shteteve të Bashkuara, Condoleezza Rice i bëri thirrje autoriteteve izraelite që të lejojnë veprimtarët e ndihmës humanitare që të hyjnë në kampin e refugjatëve palestinezë në Xhenin të Bregut Perëndimor që të tërheqin kufomat e të vrarëve dhe tu sjellin ndihmë atyre që banojnë në kamp.
XS
SM
MD
LG