Ndërlidhjet

VLADIKAUKAZ


Në Çeçeni ka patur mbrëmë viktima në mesin e trupave ruse nga shpërthime dhe prita, me raporte kontradiktore që flasin për 10 respektivisht 5 ushtarë të vrarë rusë.
Ndërkohë, forcat ruse kanë ndërmarrë sulme nga helikopterë dhe avionë në grykën e Vedenos në Çeçeni.
XS
SM
MD
LG