Ndërlidhjet

BETLEHEM


Një seri shpërthimesh të fuqishme kanë ndodhur në Betlehem gjatë orëve të fundit. Nuk është i qartë numri i viktimave dhe as autorët e akteve.
XS
SM
MD
LG