Ndërlidhjet

JERUZALEM


Takimet e sekretarit të Shtetit, Kolin Pauell me liderin Jaser Arafat dhe me pas Ariel Sharon, nuk janë finalizuar me marrëveshjen për armëpushim.
Kryesuesi i autoritetit palestinez, Jaser Arafat, tha se nuk mund të ketë armëpushim, për sa kohë që forcat izraelite nuk tërhiqen nga Bregu Perëndimor.
XS
SM
MD
LG