Ndërlidhjet

BEJRUT


Sekretari amerikan i Shtetit, Kolin Pauell, ka mbërritur në Bejrut, ku pritet të fokusohet në bisedat me udhëheqësit libanezë, në sulmet e organizatës Hezbollah dhe mundësive për të shmangur rrezikun se ato mund të zgjerojnë konfliktin në Lindjen e Mesme. Më pas zoti Pauell do të ndalet në Siri.
XS
SM
MD
LG