Ndërlidhjet

TIRANË


Kryeministri i Shqipërisë Pandeli Majko dhe ish-presidenti Sali Berisha, i bënë dje nderimet e fundit, ish-ministrit Safet Zhulali, i cili u nda nga jeta të shtunën, në moshën 59 vjecare.
Zhulali, ministër i Mbrojtjes nga vitet 92 deri 97, vuante prej kohësh nga një sëmundje zemre, që së fundi u bë shkak për vdekjen e tij – konfirmuan mjeku dhe të afërm të tij.
XS
SM
MD
LG