Ndërlidhjet

KARAKAS, VENEZUELË


Presidenti Hugo Cavez, është rikthyer në zyrë, pas valës së një revolte popullore dhe grushtit të shtetit që e larguan nga pushteti, duke thënë se ka pasur mjaft kohë për të reflektuar mbi gabimet e tij. Cavez u shpreh se është i gatshëm të bëjë korrigjimet e nevojshme.
XS
SM
MD
LG