Ndërlidhjet

SEUL


Autoritetet koreano-jugore njoftojnë se 47 persona i kanë mbijetuar deri tani një aksidenti ajror. 155 pasagjerë ndodheshin në bordin e avionit kinez, i cili u përplas sot afër qytetit Port Pusan në Korenë e Jugut. Koha e keqe dhe mjegulla tepër e dendur konsiderohen si shkaqet e rrëzimit të avionit Boing 767.
XS
SM
MD
LG