Ndërlidhjet

KARAKAS, Venezuelë


Presidenti Hugo Çavez, është rikthyer në zyrë, pas valës së një revolte popullore dhe grushtit të shtetit që e larguan nga pushteti, duke thënë se ka pasur mjaft kohë për të reflektuar mbi gabimet e tij. Çavez u shpreh se është i gatshëm të bëjë korrigjimet e nevojshme dhe premtoi se do të punojë për unifikimin e kombit.
XS
SM
MD
LG