Ndërlidhjet

BRUKSEL


Shefi i politikës së jashtëme të Bashkimit Evropian, Javier Solana do të udhëtojë të martën në Bosnjë-hercegovinë dhe në Kosovë për të takuar zyrtarët e Kombeve të Bashkuara dhe ata vendor, u njoftua në Bruksel.
XS
SM
MD
LG