Ndërlidhjet

JERUSALEM


Sekretari i shtetit Colin Powell e filloi raundin e tretë të bisedimeve me kryeministrin izraelit Ariel Sharon.
Powell e anuloi takimin me liderin palestinez Yasser Arafat për të nesërmen, kur siç tha, e përfundon vizitën në Izrael dhe territoret palestineze.
XS
SM
MD
LG