Ndërlidhjet

MOSKË


Një zëdhënës i Shërbimit rus të zbulimit, tha se dy oficerë të këtij shërbimi dhe dy separatistë Çeçenë janë vrarë dje gjatë një shkëmbim zjarri në kryqytetin Grozni.
XS
SM
MD
LG