Ndërlidhjet

SARAJEVË


Ambasadori amerikan për çështje të krimeve të luftës, Pierre-Richard Prosper tha në Sarajevë se Shtetet e Bshkuara do të mbrojnë secilin që do të ndihmonte për kapjen e dy të akuzuarve për krime lifte më të kërkuar në botë, Radovan Kraxhiq dhe Ratko Mlladiq.
XS
SM
MD
LG