Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretari amerikan i shteit Colin Powell do te informojë gjatë ditës presidentin George Bush për misionin e tij 10 ditësh në Lindje të Afërt, që nuk arriti të sigurojë armëpushimin.
Presidenti i Shteteve të Bashkuara tha dje se Colin Powell kishte arritur progres në drejtim të paqës midis Izarelit dhe palestinezëve.
XS
SM
MD
LG