Ndërlidhjet

KOMBET E BASHKUARA


Palestinezët dhe vendet arabe kërkojnë që Këshilli i Sigurimit i OKB-së të miratojë një Rezolutë që do të bënte thirrje për hetime të Kombeve të Bashkuara lidhur me shkatërrimet dhe vrasjet që ka bërë ushtria izraelite në kampin e refugjatëve në Xhenin të Bregut perëndimorë.
XS
SM
MD
LG