Ndërlidhjet

SHKUP


Parlamenti i Maqedonisë miratoi ligjin për pengimin e kriminalitetit të organizuar dhe korrupsionit.
Opozita nuk arriti që komisioni shtetëror, që do të merret me gjurmimin e kriminalitetit të organizuar dhe korrupsionit në organet e pushtetit, të hetonte indicjet për korrupsin duke shikuar 10 vjetë prapa.
XS
SM
MD
LG