Ndërlidhjet

TIRANË


Ministri i Jashtëm i Ukrainës Anatoly Zlenko sot qëndron për vizitë një ditëshe në Tiranë.
Në takimet me zyrtarë të lartë të Shqipërisë pritet të nënshkruhen një sërë marrëveshjesh bilaterale për bashkëpunim tregtar dhe ekonomik.
XS
SM
MD
LG