Ndërlidhjet

ZAGREB


Sekretari i shtetit Colin Powell I ka dërhuar një letër ministrit të Jashtëm të Kroacisë Tonino Picula, ku e përgëzon për “progresin e madh drejt demokracisë dhe bashkëpunimit në rajon”.
Powell me këtë e shënoi 10 vjetorin e vendosjes së marrëdhënieve diplomatike ndërmjet dy vendeve.
XS
SM
MD
LG