Ndërlidhjet

UASHINGTON


Disa qindra protestues demostruan jashtë mbledhjes së Bankës Botërore dhe Fondit Monetar Ndërkombëtar në Uashington dhe folën kundër kontributit të dy organizmave ndaj globalizimit, që e fajsojnë për keqësimin e varfërisë në vendet borxhlinjë.
XS
SM
MD
LG