Ndërlidhjet

LONDËR


Kryeministri serb Zoran Xhinxhiq ka mbërritur sot në Londër, në kuadrin e një vizite dy-ditore, gjatë së cilës do zhvillojë një numër takimesh me zyrtarë të lartë si dhe me homologun e tij britanik, Toni Bleir.
XS
SM
MD
LG