Ndërlidhjet

JERUZALEM


Kryeministri Ariel Sharon ka deklaruar dhënien fund të fazës së parë të ofensivës izraelite në Bregun Perëndimor, por është zotuar se fushata ushtarake do të vazhdojë. Tankset janë larguar nga qyteti Nablus dhe Ramallah por mësohet të jenë rivendosur rreth disa qyteteve të Bregur Perëndimor.
XS
SM
MD
LG