Ndërlidhjet

PRISHTINË


Komandanti i forcave të NATO-s për Evropë, gjenerali amerikan Joseph Ralston ka qëndruar në Kosovë dhe ka biseduar me shefin e UNMIK-ut, Michael Steiner dhe me komandantin e KFOR-it, gjeneralin francez Marcel Valentin, njoftoi zëdhënësja Susan Manuel, duke mos dhënë hollësi tjera.
XS
SM
MD
LG