Ndërlidhjet

BETLEHEM


Zyrtarë izraelitë dhe palestinezë të sigurisë vazhdojnë takimin në Betlhehem, që ka për synim t’i japë fund ngujimit të disa dhjetra personave në kishën e Lindjes së Krishtit.
XS
SM
MD
LG