Ndërlidhjet

GAZË


Autoriteti Palestinez sot i urdhëroi administratës lokale palestineze të ndërpresë të gjitha kontaktet me Izraelin.
Zyrtarë palestinezë thanë se Izraeli përpiqet të vërë kontakte me autoritetet lokale në Bregun Perëndimor dhe Rripin e Gazës, për të minuar autoritetin e liderit Yasser Arafat.
XS
SM
MD
LG