Ndërlidhjet

STRASBUR


Bosnjë-Hercegovina sot pritet të bëhet anëtare e 44 e Këshillit të Evropës.
Në ceremonialin e ngritjes së flamurit në Strasburg do të jetë e pranishme presidenca tre-palëshe që i përfaqëson komunitetet myslimane, kroate dhe serbe.
XS
SM
MD
LG