Ndërlidhjet

ASHGABAT


Presidentët e pesë vendeve kaspike, Rusisë, Iranit, Turkmenistanit, Kazakistanit dhe Azerbejxhanit e vazhdojnë samitin për ndarjen e resurseve të naftës dhe gazit.
Presidenti rus Vladimir Putin tha tubimi mund të japë rezultate të papritura, duke mos dhënë sqarime tjera.
XS
SM
MD
LG