Ndërlidhjet

BERLIN


Ministri i Jashtëm gjerman , Joschka Fischer tha në parlament se NATO do të ftojë mjaftë vende që ti bashkohen Aleancës në samitin e nëntorit në Pragë, dhe se “sipas të gjitha shenjave do të ketë rund të madh zgjerimi”.
XS
SM
MD
LG