Ndërlidhjet

LONDËR


Kryeministri Tony Blair e ka mbrojtur mbështetjen britanike për luftën e Shteteve të Bashkuara kundër terrorizmit dhe sulmet e mundshme kundër Irakut.
Blair ka thënë se “në Shtetet e Bashkuara ka forca që mendojnë se gjërat mund t’i zgjidhin në mënyrë të njëanshme”.
XS
SM
MD
LG