Ndërlidhjet

PODGORICË


Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviq, u nisë për vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara ku do të ketë bisedime me sekeretarin amerikan të shtetit, Colin Powell dhe do të takojë zyrtarë të Stejtdepartmentit, anëtarë të Kongresit dhe liderë të institucioneve kryesore finansiare.
XS
SM
MD
LG