Ndërlidhjet

SARAJEVË


Policia e Bosnjës njofton se në Vllasenicë të entitetit të serbëve të Bosnjës një nxënës vrau profesorin e historisë dhe plagosi profesorin e matematikës, para se të vrasë veten.
XS
SM
MD
LG