Ndërlidhjet

PODGORICË


Të dërguarit special të Bashkimit Evropian ,Fernado Gjentilini dhe Stefano Lene kanë thënë në Podgoricë se duhet filluar menjëherë zbatimi i Marrëveshjes të Beogradit për bashkësinë e Serbisë dhe Malit të Zi.
XS
SM
MD
LG