Ndërlidhjet

SHKUP


Një pjesëtar spanjoll i forcave të NATO-s humbi jetën dhe dy të tjerë u plagosën në një aksident trafiku në autostradën pranë aeroportit të Shkupit – ka raportuar zëdhënësi i NATOs në Maqedoni, Kreg Ratkllif. Nuk janë dhënë detaje rreth këtij aksidenti.
XS
SM
MD
LG