Ndërlidhjet

PRAGË


1 Maji, është shënuar me demonstrata në shumë qytete të botës: në Moskë, Pekin, Paris, Berlin dhe Hamburg – informojnë agjensitë botërore të lajmeve.
XS
SM
MD
LG