Ndërlidhjet

PRISHTINË


Pjeaëtarë të forcave speciale të KFOR-it, të mbështetura nga policia ndërkombëtare kanë sekuestruar sasi të konsiderueshme armatimi në pjesën veriore të Mitrovicës.
KFOR-i ka njoftuar se aksioni është organizuar për të çrrënjosur armë-mbajtjen pa leje, dhe se do të vazhdojë edhe në të ardhmen.
XS
SM
MD
LG