Ndërlidhjet

VLADIKAUKAZ/RUSI


Një zyrtar i administratës promoskovite në Çeçeni, që nuk ka dashur të identifikohet, thotë se kryengritësit kanë intensifikuar sulmet anembanë Çeçenisë në harku e fundit kohor, duke vrarë 6 ushtarë rus dhe plagosur së paku 23 të tjerë.
XS
SM
MD
LG