Ndërlidhjet

DIVJAKË, SHQIPËRI


Tentativat për rrëmbimin e një vajze, me sa duket për qëllime prostitucioni, janë bërë shkak i tragjedisë për familjen Lala. Mbrëmë në mesnatë, një 21-vjeçar vrau me armë zjarri një person, bashkëpunëtorin e tij, dy bashkëshortët Lala si dhe plagosi rëndë vajzën e tyre.
Sot familjen e viktimave e vizitoi kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko si dhe ministri i Rendit Publik, Stefan Çipa.
XS
SM
MD
LG