Ndërlidhjet

TUNIS


Një aeroplan i Egjiptit me 55 udhëtarë dhe anëtarë të ekipazhit u rrëzua në aeroportin e Tunisit, fill pas fluturimit, kurse ekipet e shpëtimtarëve numëruan së paku 15 të vrarë ,30 të plagosur dhe vazhduan përpjekjet për fatin e të tjerëve.
XS
SM
MD
LG